17 березня 2023 р.

Працівники і працівниці комунальних служб Чернігова приймають вітання з професійним святом

У Міському Палаці культури Чернігова 17 березня відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Це професійне свято відзначатиметься цієї неділі, 19 березня.

На урочистий захід завітали в.о. Чернігівського міського голови Олександр Ломако, заступники міського голови Віктор Геращенко та Олександр Атрощенко.

З теплими словами привітання і вдячності за самовіддану працю до присутніх звернувся Олександр Ломако.

- Попри все, місто продовжує жити, продовжує працювати та прибиратися. Всі на своїх посадах займаються своєю роботою: лікарі – лікують, вчителі – вчать. Ми обов’язково вистоїмо будь-які випробування. Чернігів – переможе, і нормальне життя повернеться в Україну і у наше місто. Напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства, я переконаний на 100 відсотків, час віддячити за вашу роботу, подякувати за той величезний подвиг, який робили всі працівники комунальних підприємств, комунальних служб. Рік тому, коли зранку перших днів за вікном був шум, і здавалось неподалік танки, виглядаєш у вікно – а це приїхала машина з КП «АТП-2528» забрати сміття. Також і ЖЕКи. Коли було складно з людьми, коли були обстріли, ви вивозили сміття, щоб не було екологічної катастрофи у місті. Коли до працівниці КП «Зеленбуд», яка висаджувала квіти на клумбі на Серьожнікова, 26 березня підійшли журналісти й спитали, чим вона займається, вона сказала, що скоро повернуться наші хлопці з Перемогою, тому треба, щоб місто було прибраним та гарним, тому треба висадити квіти. Це для нас усіх приклад стійкості, приклад самовідданості, приклад патріотизму, - підкреслив в.о. міського голови та побажав від імені усього Міста-Героя міцного здоров’я усім родинам, скорішої Перемоги України, і щоб найскоріше повернулися усі наші Герої-Захисники у чистий, доглянутий, охайний Чернігів.

Під час заходу кращі працівники і працівниці підприємств ЖКГ міста отримали почесні відзнаки Чернігівської міської ради.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Подяка Чернігівського міського голови оголошена:

- БАРИЛУ Сергію Івановичу, слюсарю-сантехніку комунального підприємства «Новозаводське» Чернігівської міської ради;

- ГЕРАЩЕНКУ Сергію Анатолійовичу, водію автотранспортних засобів 1 класу комунального підприємства «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Чернігівської міської ради;

- ГЕТЬМАНУ Віктору Петровичу, слюсарю з ремонту рухомого складу комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради;

- ГРИЩЕНКУ Сергію Петровичу, кондуктору громадського транспорту комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради;

- ДАНЧЕНКУ Олександру Івановичу, майстру з організації дорожнього руху комунального підприємства «Міськсвітло» Чернігівської міської ради;

- ДЕМЕНТОВУ Богдану Сергійовичу, головному спеціалісту відділу комунального господарства управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради;

- МОСКАЛЕНКУ Олександру Ігоровичу, головному інженеру комунального підприємства «Зеленбуд» Чернігівської міської ради;

- НОВИКУ Олександру Сергійовичу, водію автотранспортних засобів 1 класу автотранспортного цеху комунального підприємства «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради;

- ПУШКУ Олександру Васильовичу, трактористу аварійно-транспортної служби комунального підприємства «Деснянське» Чернігівської міської ради;

- СИДОРЕНКУ Дмитру Валерійовичу, головному спеціалісту відділу житлового господарства управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради;

- СИМАНЧУК Людмилі Борисівні, начальнику виробничо-технічного відділу комунального підприємства «ЖЕК-10» Чернігівської міської ради;

- СТРИНАДКУ Сергію Олександровичу, головному інженеру комунального підприємства «АТП-2528» Чернігівської міської ради;

- ЧЕЧИЛУ Юрію Анатолійовичу, трактористу 4 розряду комунального підприємства «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради.

Пресслужба Чернігівської міської ради