16 листопада 2022 р.

Директоркою чернігівської школи № 13 стала Інна Левченко

Нову директорку Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 обрали шляхом конкурсного відбору, який відбувся 16 листопада. Нею стала Левченко Інна Миколаївна.

Інна Миколаївна раніше очолювала школу № 21, яку на початку березня зруйнували російські військові під час активних бойових дій у нашому місті.

Конкурс на заміщення вакантної посади керівника загальноосвітнього навчального закладу складається з кількох етапів. На участь у ньому було подано лише одну заявку.

Після вивчення поданих документів, письмового іспиту на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема, Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та представленої презентації перспективного плану розвитку цієї школи комісія рекомендуватиме начальнику управління освіти міської ради призначити Інну Левченко на посаду директора школи № 13.