2 грудня 2022 р.

Виконавчий комітет погодив список осіб, які отримають часткову компенсацію за ремонт вікон

Під час засідання виконавчого комітету Чернігівської міської було погоджено розміри часткової компенсації 66 громадянам на загальну суму 805 564,21 гривень. Це кошти за заміну чи ремонт пошкоджених під час активних бойових дій вікон у квартирах.

Всього цю допомогу вже отримали 495 мешканців Чернігова на загальну суму 6,3 млн грн.

Метою Програми часткової компенсації видатків мешканцям міста Чернігова, понесених на відновлення знищених та пошкоджених вікон у багатоквартирних житлових будинках внаслідок російської військової агресії – є підтримка малозахищених верств населення, ліквідація наслідків російської військової агресії, забезпечення стабільного проходження опалювального періоду та підвищення енергоефективності будівель.

Рішенням сесії Чернігівської міської ради від 30 листопада дію Програми було продовжено і на 2023 рік.

Пресслужба Чернігівської міської ради