7 березня 2023 р.

Методичні рекомендації щодо евакуації людей з інвалідністю

Ці методичні рекомендації складено за результатами дослідження «Швидка оцінка досвіду евакуації людей з інвалідністю в Україні внаслідок воєнних дій 2022 року» та аналізу відповідних нормативно-правових актів.

Під час складання методичних рекомендацій враховано результати швидкої оцінки досвіду евакуації людей з інвалідністю в Україні внаслідок воєнних дій, проведеної восени 2022 р., а також рекомендації вітчизняних  волонтерських і громадських організацій (об’єднань), міжнародної гуманітарної організації CBM Міністерства внутрішньої безпеки США.

Методичні рекомендації покликані допомогти органам влади та юридичним особам підготуватися до евакуації, забезпечити безпосередньо саму евакуацію та розміщення після евакуації населення таким чином, щоб права та інтереси людей з інвалідністю під час відповідних процесів забезпечувалися на належному рівні

За повідомленням Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю