Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
6 березня 2023 р.

Фонд комунального майна запрошує взяти участь в електронному аукціоні з оренди нерухомого майна


Фото № 1

Фонд комунального майна Чернігівської міської ради запрошує взяти участь в електронному аукціоні з оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Чернігова – нежитлове приміщення загальною площею 85,9 кв. м, розташоване на першому поверсі п'ятиповерхового житлового будинку за адресою: м. Чернігів, вул. Толстого, 106. 

Нежитлове приміщення загальною площею 85,9 кв. м, розташоване на першому поверсі п'ятиповерхового житлового будинку за адресою: м. Чернігів, вул. Толстого, 106. Має окремий вхід. Приміщення знаходиться в задовільному стані. В наявності: електропостачання, тепло-, водопостачання та водовідведення. Наявний санвузол. Може використовуватися за будь-яким цільовим призначенням, крім провадження господарської діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор, у тому числі розміщення гральних автоматів, пункти продажу лотерейних білетів, заклади громадського харчування (їдальні, кафе, бари, ресторани нічні клуби, сауни, лазні.

Електронний аукціон відбудеться 15 березня 2023 року о 11:30.

Посилання на аукціон: https://auction.e-tender.ua/#/tenderDetailes/1e947d112bf14776bc766819ee83bb9e

Аукціон буде проведено в електронній торговій системі Рrozorro.Продажі. Щоб взяти участь в аукціоні з оренди нерухомого майна, реєструйтесь на будь-якому із підключених до системи Рrozorro.Продажі майданчиків. Більш детально за посиланням: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-etsprozorroprodazhi-cbd2

Стартова орендна плата на електронному аукціоні (без ПДВ): 5 626,07 грн.грн.

Розмір гарантійного внеску: 11527,78 грн.

Розмір реєстраційного внеску: 670,00 грн.

Електронний аукціон розпочинається з мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону.

Крок аукціону - 1% від стартової орендної плати.

Орендна плата підлягає коригуванню на індекс інфляції щомісячно.

На орендну плату, що складеться за результатами аукціону, нараховується ПДВ.

Ознайомитись з об’єктом можна за місцем його розташування (в робочі дні з 08-00 до 17-00 год., перерва з 13-00 до 14-00 год.), звернувшись до фонду комунального майна Чернігівської міської ради. Телефон для довідок (0462) 77-83-86.

Фонд комунального майна Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!