6 березня 2023 р.

Чернігів продовжує жити і працювати, незважаючи на нестандартну ситуацію. Інтерв'ю в.о. міського голови

Виконуючий обов’язки Чернігівського міського голови Олександр Ломако в інтерв’ю у програмі «На часі» телеканалу «Новий Чернігів» розповів про поточну ситуацію в місті та плани на майбутнє, напрацювання за напрямком міжнародної співпраці, ухвалений ВР законопроєкт про компенсацію за зруйноване/пошкоджене житло, участь у засіданні Правління Асоціації міст України тощо.

Детальніше дивіться у відео

0:38  — Про виконання обов'язків Чернігівського міського голови.

02:18  — Як у Чернігові вдалося відновити роботу вуличного освітлення.

04:50  — Чи готовий Чернігів до імплементації норм Закону Україну про надання компенсацій за знищене та пошкоджене майно, який нещодавно прийняла Верховна Рада України.

08:06  — Участь у засіданні Правління АМУ та прийняті звернення до керівництва країни.

14:49  — Комунальні підприємства Чернігівської міської ради почали звітувати за 2022 рік? Що про їх роботу треба знати містянам.

16:02  — Про що говорили під час зустрічі з делегацією з міста Огре (Латвійська Республіка) та з депутатом Європарламенту Андрюсом Кубілюсом?

20:59  — Міжнародні партнери уважно стежать за ситуацією у Чернігові. Яка реакція міст-побратимів?

22:19  — Про співпрацю та комунікацію з новопризначеним начальником Чернігівської міської військової адміністрації.

25:28  — Як на сьогодні працюють структурні підрозділи та комунальні підприємства, які підпорядковані міській раді?

26:46  — Зиму пережили, що плануємо на весну.

Пресслужба Чернігівської міської ради