2 березня 2023 р.

З понеділка тролейбус №7 Т (замість А) поїде до кінцевої зупинки КСК

З понеділка, 6-го березня 2023 року, міський електричний маршрут № 7 А змінить назву на 7 Т і курсуватиме до кінцевої зупинки КСК.  Відповідне рішення погодили сьогодні на засіданні виконавчого комітету.

Враховуючи відновлення пошкодженої під час бойових дій контактної мережі в напрямку мікрорайону «КСК», наявну можливість та нагальну потребу у збільшенні обсягів пасажирських перевезень, внесено зміни до тимчасового маршруту міського електричного транспорту № 7А, а саме: змінено кінцеву зупинку «Залізничний вокзал» на «КСК». Крім того, скориговано рух тролейбусів від просп. Перемоги, після зупинки «Швейне об’єднання» вул. Івана Мазепи до кінцевої зупинки «КСК» та за аналогічним маршрутом в зворотному напрямку.

Номер маршруту змінено на 7 Т.

Внесення цих змін надасть можливість жителям міста, зокрема жителям району «КСК», діставатися до важливих соціальних об’єктів, робочих місць та навчальних закладів та забезпечить покращення якості пасажирських перевезень.

Пресслужба Чернігівської міської ради