28 лютого 2023 р.

У Чернігові на кілька днів відтермінували перекриття руху автотранспорту по вулиці Любецькій

Перекриття руху автотранспорту по вулиці Любецькій, яке планувалося з 1 березня, відтерміновується на кілька днів. Про це повідомляє управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

Наразі схема перекриття проходить погодження в Управлінні патрульної поліції Чернігівської області. Про початок перекриття буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, виконавчий комітет Чернігівської міської ради 17 лютого прийняв рішення про перекриття руху по вул. Любецькій на ділянці від вул. Івана Мазепи до вул. Ріпкинської з 1 березня по 1 вересня 2023 року, що необхідно для проведення реконструкції водопроводу.

Після погодження виконкомом схема перекриття погоджується національною поліцією. По завершенню цієї процедури розпочнуться відповідні ремонтні роботи.

Пресслужба Чернігівської міської ради