24 лютого 2023 р.

Другий рік у Чернігові працює міська програма матеріальної допомоги власникам пошкоджених приватних будинків

У Чернігові власники пошкоджених/зруйнованих приватних житлових будинків продовжують отримувати допомогу від міста. Цього разу одноразову матеріальну підтримку нарахують ще 21 чернігівцю, приватні житлові будинки яких були пошкоджені чи зруйновані під час активних бойових дій. Загальна сума виплат з бюджету Чернігівської міської територіальної громади становить 261,6 тис. грн.

Черговий перелік громадян, яким буде надана така допомога від міста, затвердив виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 24 лютого.

Нагадаємо, з метою надання підтримки мешканцям міста, рішенням Чернігівської міської ради від 30 листопада 2022 року, затверджена Програма надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова власникам приватних житлових будинків, знищених та пошкоджених внаслідок російської військової агресії на 2023 рік. Загальний обсяг фінансових ресурсів для її реалізації в цьому році   15 млн грн.

У поточному році матеріальну допомогу вже отримали 104 мешканця на загальну суму 1,428 млн грн. А у 2022 році 1 596 власників приватних житлових будинків на загальну суму 26,5 млн грн.

Розмір матеріальної допомоги залежить від ступеня пошкодження житла. Якщо будинок зруйнований повністю, то власник може отримати 40 тис. грн, якщо є суттєві пошкодження — 20 тис. грн, якщо незначні й будинок підлягає поточному ремонту — 10 тис. грн.

Відповідна заява та необхідний пакет документів надається до відділу звернень громадян міської ради (вул. Шевченка, 9).

Пресслужба Чернігівської міської ради

Головне фото - Владислав Савенок