6 лютого 2023 р.

Матеріальну допомогу від міста отримає ще 71 чернігівець, житло яких було пошкоджене чи зруйноване під час активних бойових дій

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади одноразову матеріальну допомогу отримає ще 71 чернігівець, приватні житлові будинки яких були пошкоджені чи зруйновані під час активних бойових дій. Загальна сума виплат – 956,6 тисяч гривень.

Черговий перелік громадян, яким буде надана така допомога від міста, затвердив виконком 6 лютого.

Ці виплати здійснюються у рамках Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Чернігова – власникам приватних житлових будинків, знищених та пошкоджених внаслідок російської військової агресії на 2023 рік. Для реалізації цієї міської Програми у 2023-му передбачено 15 млн грн.

У 2022 році таку матеріальну допомогу отримали 1 596 власників приватних будинків на загальну суму 26,5 млн грн.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Фото - Валентин Бобир