6 лютого 2023 р.

У Чернігові компенсацію витрат на ремонт/відновлення вікон отримають ще 17 чернігівців

Часткову компенсацію витрат на ремонт/відновлення вікон отримають ще 17 мешканців Чернігова на загальну суму 211,5 тис грн. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 6 лютого.

Нагадаємо, що такі виплати здійснюються у рамках міської Програми надання часткової компенсації видатків мешканцям Чернігова, понесених на відновлення знищених та пошкоджених вікон у багатоквартирних житлових будинках внаслідок російської військової агресії на 2023 рік. Обсяг фінансових ресурсів, передбачений для реалізації Програми у цьому році, становить 2 млн грн.

У 2022 році таку часткову компенсацію отримали 647 чернігівців на загальну суму 8,1 млн грн.

Пресслужба Чернігівської міської ради