У Чернігові купальний сезон офіційно ще не розпочався, а громадяни вже масово вирушають на водойми, щоб освіжитися у річці. Однак не всі дотримуються правил безпечної поведінки на воді.
Рятувальники ДСНС України у Чернігівській області щодня проводять профілактичні бесіди з відвідувачами пляжів. Одна з найпоширеніших причин нещасних випадків на воді - недотримання громадянами елементарних правил безпечної поведінки. Зокрема, це купання в необладнаних для цього місцях та купання в нетверезому стані. Щодо надзвичайних подій за участю дітей, то нещасні випадки стаються зазвичай через те, що дорослі залишають маленьких дітей без нагляду поблизу місць з підвищеним рівнем небезпеки, або ж дозволяють дітям старшого віку самостійно відвідувати водойми.
Для того, щоб уникнути трагедії під час відпочинку, необхідно завжди дотримуватися елементарних правил безпеки, зокрема:
У випадку виникнення надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101.
Прес-служба Чернігівської міської ради за матеріалами управління ДСНСУ в Чернігівський області
Відеосюжет телеканалу «Дитинець»