Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
30 червня 2018 р.

Постраждалим через негоду чернігівцям надається необхідна допомога


Фото № 1

 Наприкінці дня, після вивчення ситуації на місцях у найбільш постраждалих районах міста, комісія з ліквідації надзвичайної ситуації провела друге засідання. Голова комісії, заступник міського голови Андрій Черненко наголосив, що першочергово необхідно вирішити питання надання належної допомоги постраждалим. 

Так, жителі найбільш постраждалих будинків міста, зокрема, по вул. Декабристів, 8 та по вул. Текстильників, 23, загалом приблизно 50 осіб, потребують відселення, адже залишатися там небезпечно. Для них терміново знайдені вільні помешкання у гуртожитку Будівельного ліцею по вул. Івана Мазепи,70 та по просп. Перемоги, 183 у будинку «Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2» Чернігівської міської ради.

Андрій Черненко звернувся до присутніх, і принагідно до всіх мешканців міста, із проханням мобілізувати всі сили на допомогу чернігівцям, котрі внаслідок затоплення будинків втратили навіть найнеобхідніші речі: одяг, білизну, не кажучи вже про документи, технічне обладнання та інше. 

У Чернігівському навчально-реабілітаційному центрі №2 по просп. Перемоги, 183 відсьогодні організовано збір необхідних речей для дітей різного віку та дорослих. Також, на період відселення постраждалих місто організує їх триразове харчування щодня, яке забезпечить комунальне підприємство «Шкільне».  

Крім того, у звільнених будинках буде забезпечена цілодобова охорона порядку силами поліції та муніципальної варти на період приведення до належного стану цих будинків та вивчення ситуації щодо подальшої їх експлуатації.

Також під час наради були визначені місця, які потребують негайного реагування щодо ліквідації наслідків негоди для запобігання нещасних випадків. Для цього, окрім комунальних служб, додатково залучатимуться також місцеві сили Національної гвардії та Залізничного полку. 

 

Довідково:

У ніч на 30 червня в Чернігові випала місячна норма опадів – понад 70 мм. Прес-служба Чернігівської міської ради 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!