Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
30 квітня 2021 р.

«Наш край» відстоює питання прозорого виділення землі в Чернігові


Фото № 1

Депутати Чернігівської міської ради від «Нашого краю» на черговій сесії порушили питання необхідності прозорого виділення землі і надання детальної інформації про кожну земельну ділянку. Про це вони повідомили в своїх виступах під час засідання сесії.

Зокрема, депутатка Наталія Рашина сказала про недостатню інформацію щодо виділення 0,70 га землі для КП «Чернігівбудінвест». Так, у тексті проєкту рішення вказувалося лише «надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення «Чернігівбудінвест» на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,70 га, по проспекту Миру, 308-а для будівництва та обслуговування будівель торгівлі з подальшою передачею земельної ділянки в постійне користування».

Депутатка Марія Родикова зазначила про необхідність кращого інформування депутатів про виділення 6 га землі одній із спортивних шкіл. Присутній на сесії керівник управління сім’ї, молоді та спорту запевнив, що земельна ділянка використовуватиметься для розвитку спорту. Наразі будівництво там не планується, якщо пізніше це рішення змінять, то це обов’язково буде спортивний об’єкт.

Депутати міськради від «Нашого краю» вважають за необхідне надавати усі роз’яснення щодо виділення землі до проведення профільних комісій або власне під час комісій.

 

Пресслужба обласної організації ПП «Наш край»

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!