30 квітня 2021 р.

Депутат міськради від «Нашого краю» просить впорядкувати зупинку громадського транспорту в Чернігові

Впорядкувати кінцеву зупинку громадського транспорту в Чернігові в мікрорайоні «Хімволокно» (вул. Мазепи, 78) – з таким запитом звернувся до міського голови керівник фракції «Наш край» Олександр Луценко.

Він звернув увагу, що близько 800 чернігівців, які працюють у цьому мікрорайоні, вимушені у будь-яку погоду (сніг, дощ, пекуче сонце) очікувати транспорт під відкритим небом. Крім того, під час зимового снігопаду цього року, люди очікували транспорт стоячи на дорозі, бо сніг на тротуарі, де висить знак зупинки, не прибирали майже тиждень.

«Враховуючи вищевикладене, прошу доручити відповідним службам встановити в місті Чернігові криту зупинку для посадки та висадки пасажирів на кінцевій зупинці тролейбусів №№ 4,7,8 і автобусу № 41 (зупинка ОХВ), та забезпечити у зимовий час розчищення снігу для безпечного проходу до місця очікування транспорту», - підкреслюється у депутатському запиті Олександра Луценка.

Пресслужба обласної організації ПП «Наш край»