29 квітня 2021 р.

Депутатка просить обладнати підвищений пішохідний перехід в мікрорайоні Бобровиця

Депутатка Чернігівської міської ради від партії «Наш край» Марія Родикова просить покращити заходи безпеки на автошляху в мікрорайоні Бобровиця, встановивши підвищений пішохідний перехід. Під час чергової сесії міської ради вона подала відповідний депутатський запит.

«До мене звернулися жителі мікрорайону Бобровиця щодо облаштування підвищеного пішохідного переходу на ділянці вул. Шевченка, 228 (навпроти супермаркету), або поруч з ним – навпроти зупинок громадського транспорту. Зважаючи на те, що на цій вулиці постійно є значний потік транспорту і відсутні світлофори, рух пішохідними переходами є вкрай небезпечним, як для дітей, так і дорослих», - наголошується в тексті документу.

Марія Родикова не вперше порушує проблемні питання безпеки на дорогах обласного центру Чернігівщини. За її запитами вирішено або вирішуються питання регулювання руху транспорту на вул. Кільцевій та на пр. Перемоги в Чернігові.

Пресслужба обласної організації ПП «Наш край»