10 березня 2021 р.

У Чернігові «Наш край» порушує питання необхідності ремонту санвузлів навчально-реабілітаційного центру №1

Депутати Чернігівської міської ради від партії «Наш край» на чолі з керівником фракції Олександром Луценком відвідали Чернігівський навчально-реабілітаційний центр №1 (колишня школа для глухих і слабочуючих дітей), поспілкувалися із керівництвом навчального закладу, ознайомилися з умовами навчання дітей.

За словами депутатки Наталії Рашиної, до неї звернулися батьки дітей, які відвідують цей навчальний заклад, із проханням покращити матеріально-технічні умови центру.

«Ми поспілкувалися з директором Анатолієм Коломійцем та заступником директора Андрієм Бойком і побачили, скільки необхідних справ вони роблять самотужки або залучаючи меценатів. Однак у справі ремонту санітарних кімнат освітній заклад потребує підтримки міста», - зазначила депутатка від «Нашого краю». Вона уточнила, що депутати підготують на наступне засідання сесії відповідний запит, аби навчальний заклад включили до профільної програми та профінансували ремонт санвузлів уже цього року.

Навчально-реабілітаційний центр №1 у Чернігові відвідують близько 70 дітей, які мають проблеми зі слухом.

Пресслужба обласної організації ПП «Наш край»