Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
2 грудня 2020 р.

У Чернігові «Наш край» пропонує у період пандемії зменшити оподаткування ФОП І-ІІ груп


Фото № 1

 У Чернігові «Наш край» пропонує у період пандемії зменшити оподаткування ФОП І-ІІ груп

Підтримати чернігівських підприємців і зменшити удвічі податкове навантаження на бізнес запропонували під час сесії Чернігівської міської ради представники фракції «Наш край».

Керівник фракції «Наш край» Олександр Луценко наголосив на необхідності реальної, а не декларативної підтримки підприємництва у Чернігові. Він підкреслив, що пропоноване у проєкті рішення збереження ставки єдиного податку для підприємців II групи в розмірі 18% не відповідає сьогоднішнім потребам. «Ми ніби говоримо про минулі роки, коли ФОПи працювали без карантинних обмежень. Цього року доходи більшості підприємців зменшилися у чотири рази», - сказав Олександр Луценко.

З метою зниження податкового навантаження він запропонував встановити ставки податків для I групи – 5% розміру прожиткового мінімуму, для II групи– 10% розміру мінімальної заробітної плати.

Також Олександр Луценко вніс пропозицію підготувати проект програми зменшення податкового навантаження для підприємців Чернігова. «Відсутність ефективної підтримки малого та середнього бізнесу може призвести до його повної зупинки і, як наслідок, втрати джерела надходження до бюджету вже у 2021 році», - зауважив він. Чернігівські підприємці потребують підтримки, зважаючи на перспективи запровадження кількатижневого локдауну.

Віктор Бистров під час розгляду програми підтримки малого і середнього підприємництва у м. Чернігові на 2021-2025 роки зазначив, що насправді програма повністю дублює попередню. А найбільша сума фінансування (у розмірі 300 тис. грн) передбачена…на заходи з відзначення Дня підприємця.

У «Нашому краї» переконані, що у період пандемії коронавірусу, якщо влада не спроможна підтримати малий і середній бізнес, то має хоча б зменшити існуюче податкове навантаження і тиск на підприємців.

Пресслужба обласної організації ПП «Наш край»

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!