4 січня 2021 р.

Фракція «ЄС» у Чернігівській міській раді створена

20 листопада на першому пленарному засіданні Чернігівської міської ради восьмого скликання депутати партії «Європейська солідарність» створили одноіменну фракцію. У склад увійшли усі обрані депутати партії -Марина Рейко, Ірина Соломаха, Віктор Бережний та Ігор Мандровний. Усі депутати пройшли до ради по єдиному списку. Головою фракції обрано Марину Рейко.

Не зважаючи на те, що усі фракції, що увійшли до ради, подавали своїх представників до виконавчих органів влади, фракція «ЄС» відмовилась від такого політичного кроку.

- Це дуже вірний і правильний крок міського голови запропонувати розділити повноваження. Проте фракція «ЄС» вирішила відмовитись від пропозиції. У нас є монобільшість, саме вона має нести повну відповідальність за все, що відбуватиметься у місті. Ми працюватимемо в опозиції, конструктивній опозиції. Пропонуватимемо своє бачення, будемо вносити пропозиції, - зазначила Марина Рейко.