Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
27 серпня 2021 р.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про вартість ритуальних послуг»

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань, оприлюднюється проєкт рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про вартість ритуальних послуг» та аналіз регуляторного впливу цього акта, розроблений управлінням економічного розвитку міста Чернігівської міської ради.

Проєкт регуляторного акта спрямований на приведення до економічно обґрунтованого рівня вартості окремих видів ритуальних послуг, що підлягають регулюванню; вартості ритуальних послуг, які включені до мінімального переліку послуг на проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни; розміру допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого.

Підставою для розробки проєкту рішення є ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 9, 10, 13, 14 Закону України «Про поховання та похоронну справу», постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1445 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни» та від 31 січня 2007 року № 99 «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого», накази Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 19 листопада 2003 року № 193 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо реалізації Закону України «Про поховання та похоронну справу» та від 19 листопада 2003 року № 194 «Про затвердження єдиної методики визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності».

Проєкт рішення та аналіз його регуляторного впливу оприлюднюються на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради (www.chernigiv-rada.gov.ua) у розділі «Публічна інформація», підрозділ «Регуляторна політика», рубрика «Оприлюднення проектів регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції до проєкту рішення приймаються управлінням економічного розвитку міста Чернігівської міської ради у письмовому або електронному вигляді протягом місяця з дня його оприлюднення за адресою: вул. Магістратська, 7, м. Чернігів, 14000; відповідальна особа – Віталія Ярещенко.

 

Заступник начальника управління –

начальник відділу економіки підприємств

комунальної власності та цінової

політики управління економічного

розвитку міста Чернігівської міської ради                                             Віталія ЯРЕЩЕНКО

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!