Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
1 липня 2019 р.

Зміни до Програми підтримки громадських організацій міста Чернігова на 2019 рік

Зміни до Програми підтримки громадських організацій міста Чернігова на 2019 рік

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою створення, удосконалення та утримання матеріальної бази шляхом фінансової підтримки у відповідності до нагальних потреб громадських організацій, які об'єднують інвалідів, ветеранів, багатодітні родини та громадян, які потрапили у скрутні життєві обставини, міська радавирішила:

1. Затвердити зміни до додатку 2 Програми підтримки громадських організацій м. Чернігова на 2019 рік (далі - Програма), затвердженої рішенням Чернігівської міської ради від 29 листопада 2018 року № 36/VII-15 зі змінами (№ 39/VII - 3), щододається.

2. Фінансовому управлінню міської ради (Лисенко О. Ю.) передбачити фінансування видатків на виконання Програми на 2019рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань регламенту, законності, прав і свобод громадян та запобігання корупції (Шерстюк Ж. В.), з питань комунальної власності, бюджету та фінансів (Тарасовець О. М.) та заступника міського голови Ломако О.А.

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!