Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
1 липня 2019 р.

Внесення змін до міської цільової програми розвитку освіти м. Чернігова «Освіта в житті нашого міста» на 2017-2021 роки

Внесення змін до міської цільової програми розвитку освіти м. Чернігова «Освіта в житті нашого міста» на 2017-2021 роки

У відповідності до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про професійно-технічну освіту», «Про охорону дитинства», «Про державну допомогу малозабезпеченим сім’ям», з метою створення належних умов для учнів із малозабезпечених категорій у здобутті освіти і робітничої кваліфікації, сприяння адаптації соціально незахищених категорій учнів у соціумі, надання допомоги у працевлаштуванні випускників професійно-технічних навчальних закладів з пріоритетом регіонального ринку праці, підвищення ефективності роботи та взаємодії причетних структур до роботи з малозабезпеченою категорією учнів професійно-технічних навчальних закладів, формування в учнів професійно-технічних навчальних закладів усвідомлення необхідності працевлаштування на підприємствах міста, Чернігівська міська рада вирішила:

1. Затвердити зміни до міської цільової Програми розвитку освіти м. Чернігова «Освіта в житті нашого міста» на 2017-2021 роки (далі - Програма), а саме: доповнити її підпрограмою «Соціальний захист малозабезпеченої категорії учнів професійно-технічних навчальних закладів», що додається.

2. Фінансовому управлінню Чернігівської міської ради (Лисенко О. Ю.) передбачити фінансування видатків виходячи з фінансових можливостей міського бюджету міста Чернігова для виконання заходів Програми.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Хоніч О. П. та постійну комісію міської ради з питань освіти, медицини, соціального захисту, культури, молодіжної політики та спорту (Білогура В. О.)

 


Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!