Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
1 липня 2019 р.

Затвердження змін до Програми забезпечення діяльності комунального підприємства «Муніципальна варта» Чернігівської міської ради на 2018-2020 роки

Затвердження змін до Програми забезпечення  діяльності комунального підприємства «Муніципальна варта»  Чернігівської міської ради  на 2018-2020 роки

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення дієвого контролю за станом благоустрою у місті, дотриманням Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова, затверджених рішенням Чернігівської міської ради від 31.08.2006 року, міська рада вирішила:

1. Затвердити зміни до Програми  забезпечення діяльності комунального підприємства «Муніципальна варта» Чернігівської міської ради на 2018-2020 роки, що додаються.

2. Фінансовому управлінню Чернігівської міської ради (Лисенко О.Ю.) передбачити фінансування видатків на виконання Програми та забезпечити фінансування в межах виділених асигнувань.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Ломако О. А.

 


Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!