Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
24 червня 2019 р.

Внесення змін до Програми комп’ютеризації закладів та установ освіти міста Чернігова на 2016-2020 роки

Внесення змін до Програми комп’ютеризації закладів та установ освіти міста Чернігова на 2016-2020 роки 

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», «Про Національну програму інформатизації», керуючись Указом Президента України від 25.06.2013 року №344/2013 «Про Національну стратегію розвитку освіти в Україні на період до 2021 року», з метою оснащення закладів та установ освіти міста Чернігова сучасною комп'ютерною технікою, впровадження сучасних технологій, міська рада вирішила:

1. Затвердити зміни до Програми комп’ютеризації закладів та установ освіти міста Чернігова на 2016-2020 роки (далі – Програма), що додаються.

2. Фінансовому управлінню Чернігівської міської ради (Лисенко О. Ю.) передбачити фінансування видатків виходячи з фінансових можливостей міського бюджету міста Чернігова для виконання заходів Програми.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Хоніч О.П. та постійну комісію міської ради з питань освіти, медицини, соціального захисту, культури, молодіжної політики та спорту (Білогура В. О.).

 


Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!