Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
18 червня 2019 р.

Програма управління боргом міського бюджету міста Чернігова на 2016 рік

ПРОГРАМА УПРАВЛІННЯ БОРГОМ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ

 

МІСТА ЧЕРНІГОВА НА 2016 РІК

Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма

За період з грудня 2013 та протягом 2014-2015 років Чернігівською міською радою здійснене місцеве зовнішнє запозичення до бюджету розвитку міського бюджету м. Чернігова у формі кредитних коштів від міжнародної фінансової установи Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) загальним обсягом 2 994,1 тис. грн з фіксованою відсотковою ставкою за користування кредитними коштами у розмірі 3,0 (три) відсотка річних, метою якого є реалізація енергоефективних заходів у будівлях навчальних закладів м. Чернігова для забезпечення скорочення споживання енергоресурсів установами освіти м. Чернігова.

Повернення кредитних коштів здійснюється 7 (сімома) рівними піврічними платежами починаючи з 15 грудня 2014 року. Кінцевий термін розрахунку – 15 грудня 2017 року. Коригування суми тіла кредиту здійснюється при остаточному розрахунку.

Мета Програми

Ефективне управління фінансовим ресурсом міського бюджету міста Чернігова для попередження фінансового ризику та своєчасного і повного виконання Чернігівською міською радою та її виконавчими органами зобов’язань за місцевим боргом.

Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування, строки та етапи виконання Програми

Основними шляхами виконання Програми є:

-  забезпечення виконання загального фонду та бюджету розвитку спеціального фонду міського бюджету м. Чернігова;

-  недопущення заборгованості в процесі погашення місцевого боргу та платежів з його обслуговування.

Загальні обсяги платежів з обслуговування боргу міського бюджету міста Чернігова, що мають бути здійснені у 2016 році, прогнозуються на рівні 1 722,3 тис. грн, у тому числі: коштами загального фонду міського бюджету – 111,9 тис. грн, коштами спеціального фонду міського бюджету (бюджету розвитку) – 1 610,4 тис. гривень.

Найбільшу питому вагу в обслуговуванні боргу міського бюджету протягом 2016 року становитиме повернення основної суми боргу в розмірі 1 610,4 тис. грн, сплата відсотків складатиме 86,0 тис. грн, решта – послуги та комісії уповноваженого банку за обслуговування кредитного договору в сумі 25,9 тис. гривень.

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!