Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
30 січня 2017 р.

ПРОГРАМА ЕКОНОМІЧНОГО ТА СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ МІСТА ЧЕРНІГОВА на 2017 рік

Програма економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2017 рік (далі – Програма) розроблена з метою втілення на рівні міста єдиної державної політики розвитку України.

 

Законодавчим підґрунтям для розроблення Програми є статті 119, 143 Конституції України, стаття 27 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закон України “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”, Бюджетний кодекс України, постанова Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету».

Програму розроблено за пропозиціями управлінь та відділів міської ради з урахуванням Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2020 року, Плану дій зі сталого енергетичного розвитку м. Чернігова на 2015-2023 роки та заходів міських цільових програм та за погодженням з заступниками міського голови відповідно з розподілом функціональних обов’язків

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!