Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
12 січня 2016 р.

Програма надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова на 2014-2018 роки

Програма надання одноразової матеріальної допомоги

мешканцям міста Чернігова на 2014-2018 роки

 

Програма надає можливість малозабезпеченим верствам населення міста Чернігова отримати одноразову матеріальну допомогу у зв’язку із скрутним матеріальним становищем для вирішення власних соціальних потреб.

На сьогодні в місті Чернігові за інформацією управлінь праці та соціального захисту населення районних у місті рад мешкає 23 366 інвалідів різних груп захворювань. Із них - 1773 інваліди з дитинства та 987 дітей - інвалідів, а також 700 багатодітних сімей. Окрім того, у мешканців міста виникають ситуації, коли вони потрапляють у скрутне матеріальне становище, яке зумовлено надзвичайними обставинами, що виникли (пожежа, тяжке захворювання, оперативне лікування та інше).

Основним завданням та метою Програми є створення сприятливих умов для реабілітації та соціального захисту мешканців міста, які цього потребують, а також матеріальна підтримка мешканців, які потрапили в скрутні життєві обставини.

Профілактика соціальних негараздів у сім’ях мешканців міста, які потрапили в скрутні життєві обставини, поліпшення матеріального, соціального та психологічного стану мешканців міста, особливо серед вразливих верств населення територіальної громади - результати виконання Програми.

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!