Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
12 січня 2016 р.

ПРОГРАМА управління комунальним майном територіальної громади міста Чернігова на 2014 - 2016 роки

Програма управління комунальним майном територіальної громади міста Чернігова на 2014 - 2016 роки

 

            Програма управління комунальним майном територіальної громади міста Чернігова на 2014 - 2016 роки розроблена відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетного кодексу України, Закону України “Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності”, Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України.

Для ефективного управління об’єктами комунальної власності у сфері відчуження, оренди та використання комунального майна територіальної громади м. Чернігова, що забезпечить стабільне надходження до міського бюджету коштів за рахунок продажу майна комунальної власності та передачі його в оренду, необхідно своєчасне виділення бюджетних асигнувань з міського бюджету.

Мета Програми - раціональне та ефективне управління об’єктами комунальної власності територіальної громади м. Чернігова задля забезпечення стабільного наповнення дохідної частини міського бюджету м. Чернігова.

Відповідна Програма реалізовуватиметься за такими напрямками:

- облік майна комунальної власності;

- відчуження майна комунальної власності;

- оренда майна комунальної власності;

- приймання майна у комунальну власність.

При виконанні Програми очікуються такі результати: стабільне надходження коштів до міського бюджету від передачі майна комунальної власності в оренду та збільшення надходжень до бюджету розвитку міста від відчуження об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова.

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!