Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
17 березня 2015 р.

Програма енергозбереження в закладах охорони здоров’я м.Чернігова на 2013 – 2017 роки

Програму енергозбереження в закладах охорони здоров’я м. Чернігова на 2013 – 2017 роки розроблено управліннями економіки та охорони здоров'я  Чернігівської міської та схвалено рішенням міської ради від 27 квітня 2012 року (двадцята сесія шостого скликання).

Програма розроблена з метою впровадження комплексу заходів для реалізації потенціалу енергозбереження в закладах, підпорядкованих управлінню охорони здоров’я Чернігівської міської ради.

Програма враховує основні напрямки та рівні вирішення завдань скорочення енергоспоживання закладами охорони здоров’я міста, а саме:

- проведення активної політики енергозбереження і надання їй пріоритету, створення організаційно-правової бази енергозбереження на рівні міста, створення умов, що стимулюють енергозбереження;

- впровадження енергозберігаючих заходів та технологій у закладах бюджетної сфери міста;

- створення та вдосконалення системи управління енергозбереженням через створення відповідних організаційних структур та внесення змін до пріоритетних напрямків діяльності діючих органів;

- забезпечення організації контролю за впровадженням енергозберігаючих заходів;

- програмне планування та моніторинг заходів з енергозбереження за допомогою впровадження системи енергетичного моніторингу.

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!