Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
26 грудня 2017 р.

ПРОТОКОЛ громадських слухань на тему: «Обговорення будівництва автомобільної дороги для під’їзду з вулиці Івана Мазепи до житлового району по вулиці Текстильників згідно з техніко- економічним обґрунтуванням, затвердженим рішенням міської ради від 29 вересня 2011 року (13 сесія 6 скликання)»

ПРОТОКОЛ 
громадських слухань на тему:
«Обговорення будівництва автомобільної дороги для під’їзду з вулиці Івана Мазепи до житлового району по вулиці Текстильників згідно з техніко- економічним обґрунтуванням, затвердженим рішенням міської ради від 29 вересня 2011 року (13 сесія 6 скликання)»

 


15 грудня 2017 року, 18.00-19.15                                                                                             м. Чернігів

Приміщення зали засідань Новозаводської районної у м. Чернігові ради

(м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 19)


Відповідно до розпорядження міського голови від 29 листопада 2017 року № 347-р «Про проведення громадських слухань» на громадських слуханнях головує заступник міського голови, голова Дорадчого комітету з проведення громадських слухань Черненко А. В.

Секретар: Горбач С. А. - головний спеціаліст загального відділу міської ради Присутні:

учасники громадських слухань членів територіальної громади міста Чернігова в кількості 105 осіб (реєстраційні списки на 12 арк. додаються);

Головуючий Черненко А. В. оголосив громадські слухання відкритими.

Головуючий Черненко А. В. запропонував учасникам обрати лічильну комісію у складі 5 (п’яти) чоловік.


Представники громадськості внесли пропозиції включити до лічильної комісії громадян:


1. Безіменна І. Е.

ГОЛОСУВАЛИ:

ЗА - одноголосно ПРОТИ - 0 УТРИМАЛИСЬ - 0


2. Сапун Н. В.

ГОЛОСУВАЛИ:  

ЗА - одноголосно ПРОТИ - 0 УТРИМАЛИСЬ - 0


3. Алєксєєва М. М.

ГОЛОСУВАЛИ:

ЗА - одноголосно ПРОТИ - 0 УТРИМАЛИСЬ - 0


4. Пилипенко І. В.

ГОЛОСУВАЛИ:

ЗА - одноголосно ПРОТИ - о УТРИМАЛИСЬ - 0


5. Нестеренко С. В.

ГОЛОСУВАЛИ:

ЗА - одноголосно ПРОТИ - 0 УТРИМАЛИСЬ - 0

Рішення прийнято.


Головуючий Черненко А. В. запропонував затвердити порядок денний та оголосив про регламент роботи, затверджений Дорадчим комітетом з проведення громадських слухань:

Обговорення питання - 1 год. 15 хв Доповідь - до 15 хв.

Запитання - до 1-ї хв.

Відповідь - до 3-х хв.

Запитання-відповіді - до 20 хв.

Обговорення пропозицій - до 25 хв.

Голосування щодо внесення пропозицій та прийняття рішень - до 15 хв.


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

І.   Обговорення будівництві автомобільної дороги для під’їзду з вулиці Івана Мазепи до житлового району по вулиці Текстильників згідно з техніко- економічним обґрунтуванням, затвердженим рішенням міської ради від 29 вересня 2011 року (13 сесія 6 скликання)»

Доповідає: Привалова О. Я. - головний інженер проекту Чернігівського відділу комплексного проектування державного підприємства «Укрдіпродор». ГОЛОСУВАЛИ:

ЗА - одноголосно ПРОТИ - 0 УТРИМАЛИСЬ - 0

Рішення прийнято.


І. СЛУХАЛИ: Презентація проекту будівництва автомобільної дороги для під’їзду з вулиці Івана Мазепи до житлового району по вулиці Текстильників згідно з техніко-економічним обґрунтуванням, затвердженим рішенням міської ради від 29 вересня 2011 року (13 сесія 6 скликання)»

Привалова О. Я. - головний інженер проекту Чернігівського відділу комплексного проектування державного підприємства «Укрдіпродор» презентувала проект будівництва автомобільної дороги для під’їзду з вулиці Івана Мазепи до житлового району по вулиці Текстильників згідно з техніко- економічним обґрунтуванням, затвердженим рішенням міської ради від 29 вересня 2011 року (13 сесія 6 скликання)».

Куц Я. В. - начальник управління житлово-комунального господарства міської ради повідомив про те, що міський голова дав доручення розбудовувати не тільки центральну частину міста, а й інші мікрорайони.


ЗАПИТАННЯ:

1. Безіменна І. Е. запитала, яка швидкість автомобільного транспорту буде дозволена на побудованій дорозі.

2. Проскуріна Н. П. запитала чи буде розрахована дорога для руху тролейбусів.

3. Максименко запитав, коли планується завершення робіт по будівництву дороги.

4. Пилипенко І. В. запитала, яка доля чекає дім, який розташований прямо над дорогою.

5. Мешканка мікрорайону Шерстянка, яка не представилась запитала, чи не будуть перешкоджати будівництву дороги існуючі на тій ділянці електроопори та чи всі дозволи на її будівництво вже отримані.

6. Соломаха С. В. висловив думку про необхідність будівництва дороги та зауважив, що у місті ще багато доріг, які потребують реконструкції, а також запитав, яка буде довжина дороги та, яка кошторисна вартість її будівництва.

7. Мешканка мікрорайону Шерстянка, яка не представилась, запитала чи не буде через будівництво дороги знищений існуючий сквер.

8. Мешканка мікрорайону Шерстянка, яка не представилась, запитала, яка відстань буде від існуючого там паркану до дороги.

9. Мешканка мікрорайону Шерстянка, яка не представилась, надала матеріали опитування мешканців мікрорайону, які підтримують будівництво дороги та запитала чи передбачені у бюджеті на наступний рік кошти на благоустрій їхнього мікрорайону.

10. Лопатко Г. І. запитала чи будуть спиляні тополі у їхньому мікрорайоні.

На всі запитання учасників громадських слухань відповідали Привалова О. Я. - головний інженер проекту Чернігівського відділу комплексного проектування державного підприємства «Укрдіпродор», Старіков Р. М. - директор КП «Зеленбуд» міської ради, Куц Я. В. - начальник управління житлово-комунального господарства міської ради та Білогура В. О. - начальник управління освіти міської ради, депутат міської ради.


ПРОПОЗИЦІЇ:

Від Федорової С. В. - члена Дорадчого комітету, голова правління Чернігівського міського об’єднання інвалідів «Шанс» надійшла пропозиція схвалити проект будівництва автомобільної дороги для під’їзду з вулиці Івана Мазепи до житлового району по вулиці Текстильників.

Заслухавши цю пропозицію, головуючий Черненко А. В. поставив її на голосування.

Схвалити будівництво автомобільної дороги для під’їзду з вулиці Івана Мазепи до житлового району по вулиці Текстильників згідно з техніко-економічним обґрунтуванням, затвердженим рішенням міської ради від 29 вересня 2011 року (13 сесія 6 скликання)».


ГОЛОСУВАЛИ:

ЗА- 101 ПРОТИ - 1 УТРИМАЛИСЬ - З НЕ ГОЛОСУВАЛИ- 0

(Рішення прийнято)


Голова громадських слухань                                                           А. В. Черненко

 

 

Секретар громадських слухань                                                        С. А. Горбач

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!