Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
15 січня 2025 р.

2024 рік

Шановні відвідувачі/-ки сторінки Загиблі Захисники України – Герої Чернігова!

Інформація про загиблих воїнів додається в цей розділ синхронно з оновленням інформаційних стендів, які розміщені на Алеї Героїв у м. Чернігові. Відповідно, фотографії та біографічні відомості воїнів перевірені та надані Чернігівським обласним терцентром комплектування та соціальної підтримки. 

У цьому розділі розміщена інформація про чернігівців, які загинули під час російсько-української війни, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України, починаючи з 2014 року. На цій сторінці буде зібрано дані про кожного чернігівського Захисника та Захисницю України. 

 

  2024 рік  

СВІТЛИЧНИЙ

Павло 

(27 лютого 1978  28 лютого 2024)

Народився 27 лютого 1978 року в родині військового льотчика.

Закінчив технікум та університет із відзнаками. Мав власну справу, згодом долучився до програмування і працював в ІТ-компанії у м. Києві.

24 лютого 2022 року долучився до лав Збройних Сил України. Брав участь у боях за м. Чернігів, а згодом в боях на Бахмутському та Авдіївському напрямках. Молодший сержант Павло Світличний водій відділення протитанкових ракетних комплексів.

Загинув 28 лютого 2024 року на Донеччині.

Похований 6 березня 2024 року на кладовищі «Яцево» в м. Чернігові.

Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України № 2317 від 5 жовтня 2023 року нагороджений нагрудним знаком «Хрест хоробрих».

Наказом Міністра оборони України № 198 від 10 лютого 2024 року нагороджений нагрудним знаком «Знак пошани».

БЕЗПАЛИЙ

Микола 

(31 жовтня 1986  11 травня 2024)

Народився 31 жовтня 1986 року в с. Дрімайлівка Чернігівської області.

Працював у Державній податковій службі України. З 2016 до 2022 р. служив у Чернігівській митниці Державної митної служби України.

З початком повномасштабного вторгнення РФ на територію України добровільно долучився до лав Збройних Сил України.

Брав участь в бойових діях із оборони м. Чернігова. Продовжив службу у складі 1-ої окремої танкової Сіверської бригади на сході України.

Загинув 11 травня 2024 року під час боїв поблизу с. Старомайорське Донецької області.

Похований 22 травня 2024 року на кладовищі «Ялівщина» у м. Чернігові.

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!