Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
27 лютого 2019 р.

«Наш край» пропонує стратегію повернення трудових мігрантів

«Наш край» пропонує стратегію повернення трудових мігрантів

«Наш край» закликає уряд ухвалити програму повернення в Україну трудових мігрантів, що передбачатиме створення високооплачуваних робочих місць, припинення тиску на бізнес та ліквідацію рейдерства. Про це повідомив депутат Чернігівської міської ради від партії «Наш край» Богдан Ткаченко.

За його інформацією, півмільйона українців офіційно сплачують внески до Пенсійного фонду Польщі. «Згідно з даними наших державних органів, за кордоном працюють 3,2 мільйона громадян. Незалежні експерти говорять про 5–9 мільйонів. Ще 35 відсотків українців замислюються про роботу поза межами України. Це схоже на катастрофу. «Партія «Наш край» закликає владу негайно ухвалити стратегію повернення трудових мігрантів», – сказав Богдан Ткаченко. Він зазначив, що українці мають працювати на українську економіку

«Перш за все, рішення мають сприяти розвитку українських підприємств та збільшенню кількості робочих місць. Слід припинити тиск на малий та середній бізнес, ліквідувати «схеми» та «відкати», посиливши відповідальність за корупцію. Нарешті – ліквідувати рейдерство, що руйнує підприємства й позбавляє людей можливості праці. Такі кроки в перспективі кількох років дозволять створити нові високооплачувані робочі місця й дадуть шанс на повернення заробітчан додому», – упевнений Богдан Ткаченко.

На його думку, пасивна позиції української влади щодо міграції закладає бомбу уповільненої дії під її економіку.

«Торік заробітчани переказали в Україну 11 мільярдів доларів. Та справжній добробут заробітчани створюють країнам, де вони виробляють продукцію, розвивають промисловість, сплачують податки. Такі країни процвітатимуть. Ми ж проїмо кошти й залишимося при своїх. В Україні вже є регіони, де живуть лише жінки з дітьми та літні люди. Чоловіки – на заробітках. Хто наповнюватиме наш Пенсійний фонд?», – підсумував депутат від «Нашого краю» Богдан Ткаченко.

Нагадаємо, близько півмільйона громадян України офіційно відраховують внески до польського Пенсійного фонду, йдеться у звіті Служби соціального страхування Польщі. Загалом же, за даними Мінсоцполітики України, за кордоном постійно працюють 3,2 мільйона українців, а тимчасово – від 7 до 9 млн осіб. Опитування свідчать, що понад 35% громадян нашої країни хотіли б отримати роботу за кордоном.

         Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!