Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
26 лютого 2019 р.

Чернігівська міськрада затвердила склад молодіжної ради

Чернігівська міськрада затвердила склад молодіжної ради

У Чернігові розпочне роботу міська молодіжна рада, її персональний склад затверджено під час засідання чергової сесії міської ради. До створення цього дорадчого органу долучилися і представники політичної партії «Наш край», беручи участь у розробці установчих документів дорадчого органу.

Депутат від «Нашого краю» у Деснянській районній у місті раді Сергій Кужельний увійшов до складу молодіжної ради. Він переконаний, що робота ради покращить комунікацію органів влади та молоді Чернігова і реально сприятиме вирішенню молодіжних проблем.

Загалом, до складу міської молодіжної ради увійшли 33 чернігівці віком від 14 до 35 років. Це представники молоді з числа молодіжних громадських організацій, громадських організацій, що працюють з молоддю, студентського та учнівського самоврядування, незареєстрованих молодіжних об’єднань та ініціативна молодь. У рішенні вказується, що з кожним представником міської молодіжної ради проведено співбесіду, а також рейтингове голосування.

Згідно зі схваленим міськрадою рішенням, метою діяльності молодіжної ради є сприяння залученню молоді до процесу прийняття рішень, що стосуються формування міської політики. Вона виконуватиме консультативно-дорадчі функції. Результатом діяльності Чернігівської молодіжної міської ради стане розробка рекомендацій,що мають сприяти прийняттю найбільш якісних рішень органами місцевого врядування та їх структурними підрозділами щодо питань, які впливають на життя молоді та сприяти участі молоді у процесі прийняття всіх рішень.

 

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!