Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
31 грудня 2018 р.

У Чернігові депутати «Нашого краю» привітали вихованців центру «Логос»

У Чернігові депутати від партії «Наш край» традиційно вітають дітей із новорічними святами.

Депутати Чернігівської міськради Наталія Хольченкова і Богдан Ткаченко (фракція «Наш край») завітали з подарунками на новорічний ранок у Центр для батьків і дітей-інвалідів дитинства «Логос», який політична партія підтримує вже не перший рік. Там пройшла новорічна казка, учасники свята танцювали, співали, розказували вірші. А гості вітали дітей, їхніх батьків та вручали подарунки.

На переконання депутатів «Нашого краю», такі особливі свята для особливих дітей – це можливість для них вийти зі своєї квартири, розширити коло свого спілкування, отримати не тільки новорічні подарунки, а й позитивні емоції. «Цю душевну теплоту ми повинні передавати тим людям, які її потребують», - підкреслила депутат Чернігівської міської ради Наталія Хольченкова. Також до вітань особливим дітям долучилися релігійні, волонтерські організації Чернігова.

Благодійна організація батьків та дітей-інвалідів з дитинства «Логос» працює у Чернігові з 2003 року. Її постійно відвідують понад 30 людей з особливими потребами.Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!