Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
24 липня 2020 р.

Юрій Музика: Зміни до виборчого законодавства надмірно політизують місцеве самоврядування


Фото № 1

Верховна Рада оновила виборче законодавство ледь більше за 3 місяці до виборів. За словами керівника виконкому обласної організації політичної партії «Наш край» Юрія Музики, це не відповідає європейським критеріям демократії, якщо такі зміни вносяться щонайменше за рік.

«Водночас парламент вирішив, що у громадах, в яких проживає понад 10 тисяч виборців, вибори тепер будуть відбуватися за пропорційною системою. Це – надмірна «партизація» виборів та політизація локального громадського життя», - зазначив Юрій Музика.

За його словами, виборці відтепер обиратимуть своїх депутатів виключно серед членів партій: раніше пропорційна система застосовувалася для населених пунктів, де проживало 90 тисяч і більше виборців. Це принесе непотрібну політизацію суспільного життя у малі міста, містечка та селища.

«Замість пошуку спільних рішень налагодження життя в громадах, місцеві жителі будуть розділені політичними полюсами, шукати відмінності, а не співпрацювати», - переконаний голова виконкому партійної організації.

«Наш край» нагадує, що відтепер саме від влади залежить, чи пройдуть осінні місцеві вибори з дотриманням демократичним стандартів. Сама ж влада заклала локальні політичні суперечності та конфлікти, оновленням виборчого законодавства. Партія закликає владу продемонструвати свою неупередженість, об’єктивність та забезпечити кандидатам та політичним силам рівний доступ до ЗМІ.

 

Пресслужба обласної організації ПП «Наш край»

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!