Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
22 квітня 2020 р.

"Наш край" створив святковий настрій для чернігівців

+2

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5

У період поширення коронавірусної інфекції єдиним ефективним засобом протистояти небезпечній недузі є мінімізація контактів і постійне перебування вдома, що особливо важливо для людей старшого віку, які перебувають у зоні підвищеного ризику.
Водночас літніх людей потрібно забезпечити всім необхідним. Напередодні Великодня депутати Чернігівської міської ради від партії "Наш край" Сергій Вакуленко та Володимир Козир за сприяння благодійного фонду "Наш край" передали освячені паски самотнім літнім чернігівцям, людям із особливими потребами, аби вони святкували Великдень вдома.

"Нині, через пандемію COVID-19, чи не вперше за багато років ми будемо святкувати Великдень по-іншому: без зустрічей і гостей. Однак це надзвичайно важливо для лікарів, для кожного з нас, для людей старшого покоління. Аби святковий стіл був з дотриманням усіх традицій, всі паски, якими пригостили чернігівців, були попередньо освячено. Тож, навіть в умовах карантину, чернігівці зможуть по-справжньому  відзначити одне з найбільших православних свят - Воскресіння Христове", - зазначили у "Нашому краї".

Пресслужба обласної організації ПП "Наш край"

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!