Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
6 квітня 2020 р.

Інформація від 3 квітня


Фото № 1

Зараз необхідно підтримати з місцевих бюджетів лікарні, які боротимуться із коронавірусом, - депутат Чернігівської міської ради

Міністерство охорони здоров’я визначило в Україні 240 закладів для госпіталізації пацієнтів із COVID-19. Це – лікарні першої хвилі, які першими прийматимуть пацієнтів із коронавірусом. Список цих лікарень буде збільшуватись МОЗом у разі необхідності.

У Чернігівській області цей перелік налічує 11 медичних закладів, безпосередньо у Чернігові – це міська лікарня №2 і пологовий будинок. За словами депутата Чернігівської міської ради від «Нашого краю» Віктора Бистрова, ці заклади і їхніх працівників потрібно підтримати з міського бюджету.  Він підкреслив, що фракція зверталася до міського голови з пропозицією спрямувати на потреби лікувальних закладів усі кошти резервного фонду міського бюджету, однак відповіді на офіційне звернення не отримали. Водночас депутат вважає, що зволікати у цій ситуації не варто, інакше можна втратити дорогоцінний час, що коштуватиме людських життів.

«Наш край» вважає за необхідне зосередитися на допомозі саме цим лікарням у своїх громадах.

Як повідомлялося раніше, фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді підтримала виділення 117 млн грн на протидію поширенню коронавірусу у Чернігівській області. У Михайло-Коцюбинській ОТГ «Наш край» допоміг масками, антисептиками, засобами захисту тощо. Депутат від «Нашого краю» Ігор Романенко надав 160 тис. грн допомоги Городнянській лікарні для протидії поширення коронавірусу. В Ічні депутатка від «Нашого краю» посприяла у придбанні 30 кисневих балонів для районної лікарні.

Пресслужба обласної організації ПП «Наш край»

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!