Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
17 березня 2020 р.

У Чернігові депутати пропонують посилити протидію коронавірусу

У Чернігові депутати від «Нашого краю» пропонують спрямувати кошти резервного фонду на боротьбу з COVID-2019. Відповідне звернення від фракції сьогодні подав до міськради депутат Володимир Козир, щоб розглянути пропозиції на сесії міської ради, запланованій на 26 березня.

Згідно з документом, депутати фракції «Наш край» у  Чернігівській міській раді пропонують терміново виділити з резервного фонду міського бюджету 500 тис. грн на додаткову закупівлю тестів, респіраторів класу захисту FFР3 та костюмів біозахисту, які, в першу чергу, будуть застосовуватися медичними працівниками і представниками тих служб, які забезпечують життєдіяльність міста.
 
Також депутати просять управління охорони здоров’я міської ради надати обгунтовані пропозиції щодо закупівлі необхідної кількості апаратів штучної вентиляції легень (відповідних класів).
 
Крім того, вважають за необхідне, аби фінансове управління Чернігівської міської ради забезпечило фінансування та надало пропозиції по скороченню не першочергових видатків і внесенню відповідних змін до показників міського бюджету на 2020 рік з наступним затвердженням на сесії міської ради.

На переконання фракції «Наш край», ці заходи посилять готовність міста у протидії поширенню коронавірусу.
 

Пресслужба обласної організації ПП «Наш край»

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!