Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
11 березня 2020 р.

На Чернігівщині «Наш край» розпочав підготовку до місцевих виборів

+2

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5

Чернігівська обласна організація політичної партії «Наш край» проводить аудит діяльності своїх районних осередків і починає підготовку до місцевих виборів, що мають відбутися восени цього року. Таке рішення схвалено на обласних партійних зборах, що пройшли у Чернігові. Учасниками заходу стали співголова «Нашого краю», народний депутат України Валерій Давиденко, керівниця обласної організації партії Ольга Чередник, голова виконкому обласного партійного осередку Юрій Музика, депутати обласної і міської рад, представники міст та районів Чернігівщини.

Валерій Давиденко наголосив, що зміна центральної влади, на жаль, не принесла поки що змін на краще в Україні, тому до влади на місцевому рівні мають прийти ефективні лідери, ті, хто мають досвід професійної діяльності і зможуть продукувати позитивні зміни для людей. Саме таких місцевих лідерів у своїх лавах об’єднує політична партія «Наш край». «Якщо не ми, то ніхто цього не зробить!», - переконаний народний депутат України. На Чернігівщині представники політичної партії «Наш край» з 2015 року працюють над питаннями децентралізації, відстоюють інтереси жителів регіону щодо передачі у власність громад лісів, ініціюють і впроваджують актуальні для жителів області цільові програми.

На думку Юрія Музики, «Наш край» сьогодні – єдина сила, що у Чернігівській області відстоює інтереси громад і їхніх жителів, що доводиться щоденною практичною роботою депутатів рад різних рівнів. «Щоб мати успіх на місцевих виборах, потрібно і надалі розбудувати партійну структуру, йти у владу потужною командою», - зазначив Юрій Музика.

Під час зборів схвалено рішення до кінця березня проаналізувати діяльність депутатських фракцій «Нашого краю» у всіх радах, місцевих партійних організацій, а також продовжити створення партійних осередків у тих населених пунктах, де поки їх немає.

Також під час зборів розглянуто основні юридичні аспекти виборчої системи, за якою будуть відбуватися місцеві вибори. Однак існує можливість, що до Виборчого кодексу будуть внесені зміни. Адже, як вказують експерти, місцева виборча кампанія обіцяє бути короткою за часом, дороговартісною за коштами. Крім того, не проведена адміністративно-територіальна реформа, що теж впливає на правила проведення місцевих виборів. На сьогодні офіційно виборча кампанія має стартувати 5 вересня. Під час осінніх виборів жителям краю доведеться обирати 56 голів ОТГ на Чернігівщині, понад 500 старост і понад 1000 депутатів сільських, селищних, міських та обласної рад.

 

Пресслужба обласної організації ПП «Наш край»

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!