Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 лютого 2020 р.

Вимагаємо скасувати здорожчання послуг з розподілу природного газу, - «Наш край» у Чернігівській міській раді


Фото № 1

Ситуація щодо підвищення вартості послуг із розподілу природного газу, а також зміна механізмів нарахування плати за розподіл газу викликали незадоволення, як серед звичайних споживачів, так і представників підприємств. Підставною для цього стало набрання чинності Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних платежів, від 7 жовтня 2019 року «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (так звана Постанова №2080).

Як повідомили в обласній організації політичної партії «Наш край», зараз почали надходити звернення від жителів міста та області про необґрунтовані і завищені суми у платіжках за транспортування газу, приміром, коли йдеться про будинки, в яких ніхто на даний час не проживає. Зрозуміло, що чернігівці справедливо обурені ситуацією, коли фактичне споживання газу відсутнє, а платіжки за розподіл газу надходять. Крім того, для споживачів, які використовують природний газ для опалення будинків, нарахована плата за розподіл газу за нормами Постанови №2080 є завищеною, адже зимовий період минулого року був значно холоднішим, аніж теперішня зима, і при нарахуванні плати за газ враховані вищі обсяги споживання блакитного палива.

Запропоновані нововведення значною мірою незрозумілі для людей і несуть додаткове фінансове навантаження для місцевих підприємств, що призводить до зменшення їхніх обігових коштів та не є стимулом переходу на альтернативні види палива.

«У цих умовах варто діяти. Звернення до президента, уряду і парламенту буде проголосоване на позачерговій сесії міської ради. Ми маємо продемонструвати свою позицію», - наголосив керівник фракції «Наш край» у Чернігівській міській раді Олександр Соколов.

 

Пресслужба обласної організації ПП «Наш край»

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!