Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
2 грудня 2019 р.

На Чернігівщині «Наш край» висунув кандидатів у депутати сільських і селищних рад на перших виборах в ОТГ

На Чернігівщині «Наш край» висунув кандидатів у депутати сільських і селищних рад на перших виборах в ОТГ

На Чернігівщині «Наш край» висунув кандидатів у депутати сільських і селищних рад 5 ОТГ, де перші місцеві вибори заплановані на 22 грудня. Як повідомив голова виконкому обласної організації ПП «Наш край» Юрій Музика, цього тижня відбулися збори відповідних районних партійних організацій.

Учасники заходів розглянули основне питання – висунення кандидатів у депутати сільських і селищних рад на місцевих виборах. Зокрема, перші вибори у грудні відбудуться у Понорницькій (Коропський район), Добрянській (Ріпкинський) селищних та Талалаївській (Ніжинський), Сухополов’янській (Прилуцький), Киселівській (Чернігівський) сільських ОТГ. 

Всього кандидатами у депутати до сільських і селищних рад партія висунула 63 жителів громад. «Серед кандидатів від партії – добре відомі у селищах і селах громад люди: підприємці, лікарі, освітяни, представники інтелігенції, селян», - зазначив він.

Традиційно команда «Нашого краю» об’єднує фахівців своєї справи, авторитетних людей, тих, кому не байдужа доля новостворених громад та їх жителів. Вони вже працюють заради розвитку нашого краю.

Юрій Музика нагадав, що партія «Наш край» на місцевих виборах має лідируючі позиції, тому і нині представники партії долучаться до розвитку громад.

Пресслужба обласної організації ПП «Наш край»

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!