Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
1 листопада 2019 р.

Варто підвищувати доходи українців, а не скорочувати субсидії, – депутат Чернігівської міськради


Фото № 1

Кабмін у жовтні ухвалив постанову, якою збільшується розмір базової норми плати за житлово-комунальні послуги для одержувачів субсидій з 1 травня 2020 року з 15 до 20% середньомісячного сукупного доходу домогосподарства.

Як повідомив депутат Чернігівської міської ради від партії «Наш край» Віктор Бистров, простим збільшенням норми на 5 процентних пунктів влада штучно скоротила свої соціальні зобов’язання перед українцями.

Водночас, за оцінками експертів, купівельна спроможність українців на сьогодні уже нижча за інші країни Європи. За рівнем купівельної спроможності вона близька до Косово та Молдови. Цей же ж показник в інших країнах Європи перевершує Україну у рази.

«Наш край» вважає, що владі слід перейнятися зростанням доходів українців, а не скорочувати субсидії. «Якщо українці почнуть отримувати менше субсидій, заможнішими від цього вони не стануть. Тільки зростання доходів людей спроможне підвищувати добробут всієї країни», - наголосив Віктор Бистров.

Формули нарахування субсидій змінюватимуться не раніше травня 2020 року, а в нинішньому опалювальному сезоні допомога держави в оплаті комунальних послуг не зменшується. Про це йдеться в коментарі уряду щодо ухваленої 20 жовтня постанови. В уряді обіцяють, що субсидії стануть більш адресними, і їх отримають саме ті, хто дійсно потребує. А це, в свою чергу, передбачає детальну перевірку доходів і витрат громадян.

Пресслужба обласної організації ПП «Наш край»

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!