11 червня 2017 р.

"Громадський бюджет 2017- перший етап завершено"

31 травня 2017 року завершено прийняття проектів громадського бюджету (бюджету участі), що реалізується в рамках Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі) у місті Чернігові на 2016-2020 роки зі змінами, затвердженої рішенням Чернігівської міської ради від 28 грудня 2015 року № 2/VII - 5.

За результатами попереднього аналізу, до міської ради надійшло 99 проектів на загальну суму 50 688 тис. грн, в тому числі: 56 малих та 43 великих проекти загальною вартістю 10 359 тис. грн та 40 329 тис. грн відповідно.

Всі проекти розміщено на офіційному сайті Чернігівської міської ради в розділі "Громадський бюджет" "Подані проекти" "2017".

Наразі відбуватиметься більш детальний аналіз проектів структурними підрозділами міської ради, до повноважень яких відноситься реалізація проектів громадського бюджету, з метою їх оцінювання за результатами якого, буде прийматися рішення щодо допуску проектів до загальноміського голосування.