Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
2 листопада 2010 р.

Відділ звернень громадян Чернігівської міської ради

Адреса: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 9
Телефони: (0462) 67-64-76, (0462) 677-064.

Факс: (0462) 67-64-76.

Електронна адреса: [email protected]

Прийом громадян у відділі: з 8:00 до 17:00.
Перерва на обід з 13:00 до 14:00.
Вихідні дні: субота, неділя.

Основні функції відділу:

- забезпечення громадянам необхідних умов для здійснення гарантованих Конституцією України і законами України прав вносити у письмовій чи усній формі пропозиції щодо поліпшення діяльності органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, установ, організацій, підприємств, незалежно від форм власності, засобів масової інформації, звертатись із заявами, оскаржувати дії посадових осіб, державних і громадських органів;

- проведення роботи щодо соціальної підтримки соціально незахищених верств населення, громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, та організація роботи по виконанню статутних вимог організації ветеранів України у роботі з ветеранськими організаціями М.Чернігова.

Відділ забезпечує організацію особистого прийому громадян керівництвом міської ради.

Роз'яснення щодо оформлення та способу надходження звернень від громадян до Чернігівської міської ради 

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі за поштовою адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 9, або на офіційну електронну адресу відділу звернень громадян міської ради [email protected]. Також можете передати письмове звернення до відділу звернень громадян міської ради особисто чи через уповноважену Вами особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства.

Відповідно до статті 5 Закону України “Про звернення громадян”: “У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається”.

Відповідно до статті 8 Закону України "Про звернення громадян", письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Роз'яснення довідкового характеру працівниками відділу звернень громадян міської ради надаються щоденно (крім вихідних).
 

Начальник відділу - Брусильцева Ірина Михайлівна 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!