Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
2 листопада 2010 р.

Відділ звернень громадян Чернігівської міської ради

Адреса:

14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 9

Прийом громадян:

з 8:00 до 17:00 (перерва на обід з 13:00 до 14:00);

вихідні дні: субота, неділя.

Телефони:

(0462) 676-476, (0462) 677-064, (0462) 678-668

Електронна адреса:

[email protected]

 Основні функції відділу


Забезпечення практичної реалізації у місті єдиної державної політики у частині забезпечення конституційного права громадян, а також представників зареєстрованих громадських організацій і політичних партій, релігійних конфесій, що діють в місті, направлення індивідуальних, колективних, письмових чи електронних звернень або особистих звернень до органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів.

Відділ забезпечує організацію особистого прийому громадян керівництвом міської ради.

 

Роз'яснення щодо оформлення та способу надходження звернень від громадян до Чернігівської міської ради 

Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі за поштовою адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 9, або на офіційну електронну адресу відділу звернень громадян міської ради [email protected]. Також можете передати письмове звернення до відділу звернень громадян міської ради особисто чи через уповноважену Вами особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян»: «У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається».

Відповідно до статті 8 Закону України «Про звернення громадян», письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Роз'яснення довідкового характеру працівниками відділу звернень громадян міської ради надаються щоденно (крім вихідних).
 

Начальник відділу - Брусильцева Ірина Михайлівна 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!