17.06.2026 року відбулися конкурси на заміщення вакантних посад директорів:
-Чернігівського ліцею № 1 Чернігівської міської ради,
-Чернігівської гімназії № 3 Чернігівської міської ради,
-Чернігівської гімназії № 4 Чернігівської міської ради,
-Чернігівської гімназії № 9 Чернігівської міської ради,
-Чернігівської гімназії № 11 Чернігівської міської ради.
Переможцями конкурсів визнано:
ШЕЛЕСТ Ольгу Олександрівну та рекомендовано начальнику управління освіти Чернігівської міської ради призначити Шелест О. О. директором Чернігівського ліцею № 1 Чернігівської міської ради (відео презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти);
ЯКОВЧУК Олену Миколаївну та рекомендовано начальнику управління освіти Чернігівської міської ради призначити Яковчук О. М. директором Чернігівської гімназії № 3 Чернігівської міської ради (відео презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти);
ХАТИМИРСЬКУ Людмилу Анатоліївну та рекомендовано начальнику управління освіти Чернігівської міської ради призначити Хатимирську Л. А. директором Чернігівської гімназії № 9 Чернігівської міської ради (відео презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти);
РУБАН Світлану Василівну та рекомендовано начальнику управління освіти Чернігівської міської ради призначити Рубан С. В. директором Чернігівської гімназії № 11 Чернігівської міської ради (відео презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти);
Кандидата на заміщення вакантної посади директора Чернігівської гімназії № 4 Чернігівської міської ради не визнано переможцем (відео презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти);
Вирішено оголосити повторний конкурс
(Протокол № 4 засідання конкурсної комісії від 19.06.2026).
