27.04.2026 на стадіоні "Юність" проведено міський етап фізкультурно-оздоровчих заходів та змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з кросового біатлону серед учнів та учениць закладів загальної середньої освіти у 2025/2026 навчальному році під гаслом - «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».
У змаганнях брали участь збірні команди юнаків та дівчат 7-9-х класів сімох гімназій (№№3, 11, 20, 30, 31, 32, 33).
Змагання вібулися завдяки сприянню та активній підтримці Чернігівського обласного відділення Національного олімпійського комітету України, Чернігівської обласної федерації біатлону.
На змагання були присутні Голова Чернігівського обласного відділення Національного олімпійського комітету України, Чернігівської обласної федерації біатлону, учасниця Олімпійських ігор Ніна Петрівна Лемеш.
Переможців змагань нагороджували:
- Олена Городна - учасниця зимової Олімпіади 2026 року, членкиня жіночої команди України з біатлону;
- Володимир Аксюта - чемпіон України 2026 року, член чоловічої збірної команди України з біатлону.
Переможцями змагань стали:
І місце - команда Чернігівської гімназії № 11 Чернігівської міської ради,
ІІ місце - команда Чернігівської гімназії № 33 Чернігівської міської ради,
ІІІ місце - команда Чернігівської гімназії № 32 Чернігівської міської ради.












