Тип:
Обрання управителя, уповноваженої особи та затвердження умов договору з управителем
Результативна частина протоколу:
1. Обрати головою зборів Ципко Ірину Василівну, секретарем зборів Павлікову Тамару Валентинівну.
2. Визначити форму управління будинком, а саме передати багатоквартирний будинок № 106В по вул. Любецька в управління Управителю.
3. Обрати управителем багатоквартирного будинку № 106В по вул. Любецька товариство з обмеженою відповідальністю "ЖКГ Сервіс" з передачею функцій з управління, утримання та обслуговування будинку та прибудинкової території.
4. Затвердити умови Договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком в редакції, яка запропонована зборам співвласників (додаток 1 до цього протоколу).
5. Обрати уповноваженою особою від співвласників багатоквартирного будинку № 106В по вул. Любецька в м. Чернігів - Лазоренко Дениса Миколайовича на підписання з Управителем ТОВ "ЖКГ Сервіс" Договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком на умовах, затверджених зборами співвласників (додаток 1 до цього протоколу), та який буде обов'язковим для виконання всіма співвласниками.
6. Обрати уповноваженою особою від співвласників багатоквартирного будинку № 106В по вул. Любецька в м. Чернігів - Кайдунова Володимира Івановича для подання протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку на зберігання до виконавчого комітету Чернігівської міської ради.