Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
2 листопада 2010 р.

Архівний відділ Чернігівської міської ради

Поштова адреса: 

вул. Мстиславська, 8, м. Чернігів, 14000.

Телефони:

(0462) 672 842 – начальник

(0462) 672 842 – заступник начальника (трудовий архів)

Електронні адреси:

Начальник: [email protected]

Заступник начальника (трудовий архів): [email protected]

 

Основні завдання, функції та напрямки роботи:

1. Реалізація державної політики у сфері архівної справи і діловодства в межах своєї компетенції, здійснення управління архівною справою і діловодством на території міста.

2. Забезпечення дотримання законодавства України про Національний архівний фонд (далі – НАФ) та архівні установи.

3. Забезпечення поповнення НАФ документами, що мають місцеве значення, їх обліку, зберігання та використання інформації.

4. Централізоване тимчасове зберігання та використання у трудовому архіві архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових та інших правовідносин юридичних осіб і фізичних осіб - підприємців та інших архівних документів, що не належать до НАФ, переданих на зберігання у разі припинення діяльності юридичних осіб і фізичних осіб - підприємців, а також у випадках, визначених законодавством.

 

Звернення громадян, запити юридичних осіб:

Для отримання архівних довідок, копій документів, витягів із рішень міської, районних у місті рад, їх виконавчих комітетів, розпоряджень міського голови, інших документів, що зберігаються у відділі, необхідно письмово звернутися до секретаря міської ради. Заяви громадян надаються до відділу звернень громадян міської ради (вул. Шевченка, 9), запити від юридичних осіб – до канцелярії загального відділу міської ради (вул. Магістратська, 7). У зверненні (запиті) потрібно вказати повну поштову адресу для відповіді, номери контактних телефонів, який документ потрібно, коли та ким ухвалено рішення, розпорядження, інший документ, на підставі якого буде виготовлено архівний витяг, довідку, копію. До звернення, за необхідності, додаються ксерокопії паспорту та документів, що сприятимуть пошуку інформації.

Начальник – Дмитренко Людмила Василівна

Приймає громадян, представників юридичних осіб у приміщенні відділу по вул. Мстиславська, 8, у робочі дні у вівторок, четвер з 10:00 до 12:00 з питань архівної справи і діловодства, ознайомлення з документами НАФ, надання на підставі зазначених документів архівних витягів, копій, довідок.

Заступник начальника – Буцко Лідія Григорівна

Приймає громадян, представників юридичних осіб у приміщенні архіву по вул. Мстиславська, 8 у робочі дні у вівторок, четвер з 10:00 до 12:00 з питань збереження та використання архівних документів з кадрових питань, інших архівних документів, що не належать до НАФ юридичних осіб, що припиняють або припинили діяльність. Надає архівні довідки про заробітну плату, стаж роботи, архівні копії або архівні витяги із наказів керівників ліквідованих підприємств, установ та організацій, які не мали правонаступників і передали документи на зберігання до міської ради; забезпечує приймання на зберігання документів від юридичних осіб, які завершують ліквідаційну процедуру та не мають правонаступників.

Головні спеціалісти відділу – Дука Валерій Миколайович, Макаревич Наталія Іванівна

Розділ порталу – «Нагальні питання» – «Архівна справа і діловодство» 

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!