Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
8 жовтня 2021 р.

Комунальне підприємство «Шкільне» Чернігівської міської ради 

 

Поштова адреса:

14000, м. Чернігів, вул. Проспект Миру, 35-Б

Графік прийому громадян:

Середа з 10:00 – 12:00 год.

П'ятниця з 14:00 – 16:00 год.

Телефони:

(0462) 67-67-57, 67-65-92

Електронна адреса:

[email protected]

Ідентифікаційний код юридичної особи:

32601378

 

Керівний склад

Директор - Лосєв Віталій Анатолійович

Головний бухгалтер - Губська Марія Іванівна


 

Основні види діяльності56.29. – постачання готових страв;

56.29.2 – послуги їдалень ( послуги з організації і забезпечення харчування учнів в загальноосвітніх навчальних закладах м. Чернігова).

           

Цілі діяльності комунального підприємства

Головною метою  підприємства є надання послуг з харчування учнів в загальноосвітніх навчальних закладах, коледжах, ліцеях, дитячих дошкільних закладах. Підприємство не є бюджетним та здійснює свою діяльність на комерційній основі з метою отримання прибутку, задовольняє економічні та соціальні інтереси трудового колективу.

Головним обов’язком комунальне підприємство «Шкільне» Чернігівської міської ради  вважає сприяння збереженню здоров’я учнів, забезпечення всіх школярів якісним та безпечним харчуванням, впровадження нових технологій та форм обслуговування учнів загальноосвітніх закладів міста.

 

Предметом діяльності підприємства є:

Надання послуг громадського харчування за кодом КВЕД 56.29. Постачання інших готових страв (код згідно ДК 016:2010 – 56.29.2  та ДК 021:2015: 55510000-8 – Послуги їдалень, а саме: послуги з організації і забезпечення харчування учнів в загальноосвітніх навчальних закладах м. Чернігова) та інші види діяльності згідно Статуту.

 

Структура, принципи формування і розмір винагороди керівника підприємства визначається відповідно до «Положення про виплату премій за підсумками роботи за  квартал керівникам комунальних підприємств міської ради», затвердженого розпорядженням міського голови від 30 березня 2017 року № 114-р. «Про виплату премій за підсумками роботи за квартал керівникам комунальних підприємств міської ради».

Веб-посилання на є-декларацію керівника комунального підприємства розміщеному в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб: https://portal.nazk.gov.ua/

Веб-посилання на Єдиний веб-портал використання публічних коштів Є-дата: https://spending.gov.ua/ .

Біографічна довідка керівника комунального підприємства

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!