Неділя 16 грудня 2018 р. 01:45 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Запитання до міської влади

Запитання:
   Здравствуйте!
    Хотел бы обратить внимания городских властей на проблему. Представители компаний, которые переклеивают на "бордах" рекламу, оставляют прямо на улице сорванную ими же устарелую рекламу и валяется эта бумага долго.
    Убедительная просьба: примите какие-нибудь меры воздействия.
   
Канавченко Александр Николаевич
Відповідь:
   Фахівці КП "Дільниця з контролю за благоустроєм міста" Чернігівської міської ради провели планову перевірку технічного та естетичного стану рекламних конструкцій. У ході перевірки не було виявлено значних порушень Типових правил розміщення зовнішньої реклами. Звичайно в періоди негоди трапляються випадки відшаровування постерів від рекламних конструкцій. Власникам та розповсюджувачам реклами надано рекомендації щодо використання більш якісних матеріалів.
    Розповсюджувачам реклами, які порушили правила розміщення, вручено приписи про термінове усунення недоліків.
    Свої зауваження про незадовільний стан рекламоносіїв та прилеглої до них території просимо повідомляти за тел/факс 777-102.
   

За інформацією КП "Дільниця з контролю за благоустроєм міста"
25 січня 2011 р. 10:22:00

Запитання:
   Добрий день!
    Маю питання. У місті було прийнято Правила благоустрою Чернігова. Я хотіла б точніше почитати пункти цього документу. І насамперед, мене цікавить відповідальність за викинуту порожню пляшку на вулиці.Які встановлені штрафи за це адміністративне правопорушення? Наскільки мені відомо, то штраф встановлюється від 1-3 неоподатков мінімумів доходів громадян(17-51грн.) Де можна глянути посилання?
Владєєва Ольга Леонідівна
Відповідь:
   Шановна Ольго Леонідівно!
    Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в тиші в громадських місцях м. Чернігова розміщені на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради у розділі "Нагальні питання".
    Крім того, повідомляємо, що назване вами порушення підпадає під дію Кодексу про адміністративні правопорушення.Відповідно до ст. 152 Кодексу про адміністративні правопорушення, за порушення зазначених правил для фізичних осіб передбачається штраф 340- 1350 грн., для посадових осіб - 800-1700 грн.

Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Вадим Антошин
21 січня 2011 р. 15:37:00

Запитання:
   Я працював з 2008р. до 2009р. на комунальному підприємстві "Ремонтно-будівельна дільниця" Чернігівської міської ради.Коли звільнився, зі мною не розрахувалися. Пдприємство, згідно з статутом, є комунальною власністю. 1.Чому затягується питання щодо погашення заборгованості із заробітної плати перед колишніми працівниками? 2.Чому міській владі байдуже щодо вирішення питання про погашення заборгованості із заробітної плати? 3.Та коли колишні працівники отримають заборгованість із заробітної плати?
Бабир Юрій Михайлович
Відповідь:
   КП "Ремонтно-будівельна дільниця" Чернігівської міської ради має прострочену заборгованість з виплати заробітної плати, а також платежів до бюджету та державних фондів соціального страхування.
    У зв’язку з тим, що погасити зобов’язання власними коштами підприємство було неспроможне, стосовно нього 16.03.2009 було порушено справу про банкрутство, в рамках якої з 24.09.2009 відкрито процедуру санації. Згідно з Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", з дня винесення ухвали про санацію повноваження органів управління боржником (у даному випадку – виконавчих органів міської ради) припинено та передано керуючому санацією.
    Виконавчий комітет міської ради постійно відстежує ситуацію з проходження процедури санації КП "Ремонтно-будівельна дільниця" Чернігівської міської ради, бере участь у судових засіданнях та засіданнях комітету кредиторів підприємства. У цій справі виконавчі органи міської ради дотримуються чіткої позиції: борги з виплати заробітної плати працівникам підприємства обов’язково повинні бути погашені у повному обсязі.
    Наразі керуючим санацією проводиться робота з пошуку шляхів відновлення платоспроможності підприємства з метою якомога повнішого погашення його кредиторської заборгованості. Борги з виплати заробітної плати працівникам будуть погашені після закінчення процедури санації підприємства.
   
   

Управління економіки міської ради
18 січня 2011 р. 10:50:00

Запитання:
   Как можно узнать расписание проведение аукционов по продаже земельных участков в г. Чернигове, а также условия и порядок регистрации для участия в них?
Хорошун Геннадий Юрьевич
Відповідь:
   Повідомляємо, що пунктом 1 ст. 134 Земельного кодексу України передбачено, що земельні ділянки державної чи комунальної власності або права на них підлягають продажу окремими лотами на конкурентних засадах (земельних торгах), крім випадків, встановлених частиною 2 даної статті.
    Згідно п. З ст. 137 ЗКУ, проведення земельних торгів здійснює юридична особа, яка має дозвіл (ліцензію) на проведення земельних торгів, на підставі договору з відповідним органом виконавчої влади чи органом місцевого самоврядування, чи державним органом приватизації.
    Статтею 80 Закону України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» встановлено, що до прийняття закону, який врегулює порядок продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності або прав на них на конкурентних засадах (земельних торгах), продаж зазначених земельних ділянок несільськогосподарського призначення здійснюється у порядку, затвердженому Кабінетом Міністрів України.
    Постановою Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку продажу у 2010 році земельних ділянок несільськогосподарського призначення на земельних торгах" від 2 вересня 2010 року №805, затверджено порядок продажу земельних ділянок на аукціонах.
    Пунктом 5 зазначеного вище Порядку встановлено, що для підготовки пропозицій щодо добору земельних ділянок, які виставляються для продажу на аукціоні окремими лотами або права на які виставляються для такого продажу, міські ради міст обласного значення утворюють комісії з добору таких земельних ділянок.
    Комісія готує пропозиції з урахуванням результатів проведених маркетингових досліджень (у разі їх наявності), аналізу інвестиційної привабливості, землевпорядної і містобудівної документації, звернень фізичних та юридичних осіб щодо намірів отримання земельної ділянки під забудову.
    На підставі поданих комісією пропозицій організатор формує та затверджує перелік земельних ділянок, які виставляються для продажу на аукціоні окремими лотами або права на які виставляються для такого продажу, та подає його для погодження територіальному органу Держкомзему (п. 6 порядку).
    Підготовку лотів до продажу на аукціоні, в тому числі розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та закріплення їх межовими знаками (у разі необхідності), забезпечує організатор.
    Розроблення землевпорядної та землеоціночної документації, здійснюється суб'єктами господарювання, які отримали ліцензію на проведення таких робіт, відповідно до договору з організатором.
    Рішенням Чернігівської міської ради від 28.12.2010 року «Про утворення комісії з добору земельних ділянок, які виставляються для продажу на аукціоні окремими лотами або права на які виставляються для такого продажу» (4 сесія 6 скликання) утворено комісію та затверджено її склад.
    Крім того, рішенням Чернігівської міської ради від 16.09.2010р. «Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова та надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою» (53 сесія 5 скликання) затверджено проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок площами 0,1530 га, 0,1314 га, 0,1160 га за рахунок земель міської ради для продажу права оренди на земельних торгах для будівництва житлових будинків в м. Чернігові, біля багатоквартирних будинків по вул. Пухова, 103, 105, 107.
    На 2011 рік передбачено кошти для проведення експертної грошової оцінки, технічних паспортів зазначених ділянок, організацію та проведення аукціонів з їх продажу.
    Проте, вищезазначений Порядок продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення діяв виключно у 2010 році та не розповсюджується на 2011 рік.
    Враховуючи вищенаведене, до законодавчого врегулювання цього питання, здійснювати продаж земельних ділянок (прав на них) не має можливості та законних підстав.
   

Начальник управління земельних ресурсів міської ради Юрій Титаренко
17 січня 2011 р. 12:04:00

Запитання:
   Добрий день!
    Сьогодні ознайомилась з проектом рішення Чернігівської міської ради «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна у місті Чернігові на 2011 рік».
    В п. 1 зазначеного вище рішення встановлюється: «Встановити мінімальну вартість місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна у місті Чернігові на 2010 рік на рівні 3,86 грн.». Скажіть будь-ласка, 2010 рік був зазначений помилково і варто читати даний пункт в наступному вигляді «Встановити мінімальну вартість місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна у місті Чернігові на 2011 рік на рівні 3,86 грн.»?
    Заздалегідь вдячна за відповідь.
    З повагою, Ольга
   
Лісницька Ольга Михайлівна
Відповідь:
   Щановна, пані Ольго.
    Дякуємо вам за зауваження. Так, у проекті рішення було допущено помилку.
    Наразі з текстом рішення можете ознайомитися на офіційному веб-порталі Чернігівської міськради у розділі "Нормативні документи" - "Рішення сесії міськради".
   

Заступник начальника фінансового управління міської ради Олена Лисенко
13 січня 2011 р. 12:15:00

Всього сторінок (78)перша < 62636465666768 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.