Субота 24 березня 2018 р. 19:57 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Запитання до міської влади

Запитання:
   Чи можу я дізнатися про списки на одержання квартир, подані до Кабінету Міністрів на розгляд?
Остапенко Михайло иванович
Відповідь:
   Відомості про особу, згідно із Законом України "Про інформацію", надаються лише про неї та їй особисто за письмовим чи усним, на особистому прийомі, зверненням. Відомості про іншу особу, згідно зі ст.23 цього Закону, заборонені.
    Тому Ви не маєте права знати список осіб, яким надані чи будуть надані квартири за постановами Кабінету Міністрів України.

Начальник відділу квартирного обліку міської ради Георгій Васильович Рекрутченко
12 квітня 2010 р. 10:22:35

Запитання:
   Объясните пожалуйста, как на практике реализовать право первоочередного получения земельных участков под индивидуальное строительство для детей войны.
Васильев Константин Николаевич
Відповідь:
   Відповідно до статті 14 Конституції України, земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.
    Право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону.
    Статтею 41 Конституції передбачено, що право приватної власності набувається в порядку, визначеному законом. Статтею 81 Земельного кодексу встановлено, що громадяни України набувають права власності на земельні ділянки у разі:
    а) придбання за договором купівлі-продажу, ренти, дарування, міни, іншими цивільно-правовими угодами;
    б) безоплатної передачі із земель державної і комунальної власності;
    в) приватизації земельних ділянок, що були раніше надані їм у користування;
    г) прийняття спадщини;
    ґ) виділення в натурі (на місцевості) належної їм земельної частки (паю).
    Пунктами 6-11 статті 118 кодексу прописаний Порядок безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами.
    Громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки), у межах норм безоплатної приватизації, подають клопотання до селищної, міської ради за місцезнаходженням земельної ділянки. У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри. До клопотання додаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки, погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб).
    Сільська, селищна, міська рада розглядає клопотання у місячний строк і дає дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або надає мотивовану відмову у його наданні. Підставою відмови у наданні такого дозволу може бути лише невідповідність місця розташування об'єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно- територіальних утворень, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку.
    Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробляється за замовленням громадян особами, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт, у строки, що обумовлюються угодою сторін.
   
    Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подається Комісії з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації із землеустрою (далі - Комісія).
    Комісія протягом трьох тижнів з дня одержання проекту надає відповідному органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування свій висновок щодо погодження проекту або відмови у його погодженні. У разі відмови у погодженні проект повертається заявнику у зазначений у цій частині строк.
    Підставою відмови у погодженні проекту може бути лише невідповідність його положень вимогам законів та прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів.
    У разі, якщо проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає обов'язковій державній експертизі землевпорядної документації, погоджений проект подається Комісією до відповідного органу земельних ресурсів для здійснення такої експертизи.
    Сільська, селищна, міська рада у двотижневий строк з дня отримання погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (а в разі необхідності здійснення обов'язкової державної експертизи землевпорядної документації згідно із законом – після отримання позитивного висновку такої експертизи) приймає рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність.
    Відмова органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування у передачі земельної ділянки у власність або залишення клопотання без розгляду можуть бути оскаржені до суду.
    У разі відмови органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування у передачі земельної ділянки у власність або залишення заяви без розгляду питання вирішується в судовому порядку.
    Крім того, інформуємо, що Земельним кодексом України не передбачено право першочергового надання земельних ділянок будь-якій категорії громадян, в тому числі і "дітям війни".
   
   

Начальник управління земельних ресурсів міської ради Ю.В.Титаренко
12 квітня 2010 р. 10:17:32

Запитання:
   Підкажіть, як знайти нещодавно прийняте рішення міської ради, згідно з яким забороняється гуляти після 23-00. Дякую за відповідь.
Висоцький Геннадій Володимирович
Відповідь:
   Такого рішення міськради поки що немає. Якщо ви користуєтеся інформацією, що оприлюднена одним з місцевих телеканалів, то згадайте, що сюжет вийшов в ефір 1 квітня.

Радник міського голови Ірина Сергіївна Синельник
06 квітня 2010 р. 14:32:19

Запитання:
   Хочу познайомитися з рішенням міської ради щодо запровадження комендантської години у м. Чернігові?
Степовий Ігор Віталійович
Відповідь:
   Такого рішення депутати Чернігівської міської ради не приймали.

Радник міського голови Ірина Сергіївна Синельник
06 квітня 2010 р. 14:28:55

Запитання:
   Чому перестала функціонувати єдина обласна аптека, яка готувала ліки для лікування шкіряних захворювань, по вулиці Гагаріна? Це була одна аптека на Старій Подусівці. Район густонаселений, багато старих людей, дітей. Аптека дуже потрібна людям. Закрили, написали ремонт, а ніхто його не робить. Я і мої сусіди обурені таким відношенням до людей. Просимо скоріше навести лад у цьому питанні.
Сорока Валентина Миколаївна
Відповідь:
   Шановна Валентино Миколаївно, згідно з чинним законодавством, регулювання діяльності аптечних закладів не перебуває у компетенції органів місцевого самоврядування. Крім того, аптека по вулиці Гагаріна – приватна. Керівництво цієї аптеки пояснило, що наразі у приміщенні тривають ремонтні роботи, йдеться про заміну внутрішніх мереж водопостачання. Після завершення ремонту аптечний заклад працюватиме у звичайному режимі, його закриття не планується.
    Щодо виготовлення лікарських засобів для лікування шкіряних захворювань, то можна звертатися в аптеки №206 та №191 КП "Ліки України" Чернігівської обласної ради.
   
   

Заступник начальника управління охорони здоров'я міської ради Ірина Андріївна Мороз
06 квітня 2010 р. 14:25:00

Всього сторінок (70)перша < 62636465666768 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.